ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.tatillen.com

BTCK DANIŞMANLIK İLETİŞİM VE SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ŞÜKRİYE MAHALLESİ POLAT MERKEZ 1.SOKAK NO 3 SAKARYA SAPANCA Sakarya - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0187151021400001

Vergi No: 1871******

İşletme Adı: BTCK DANIŞMANLIK İLETİŞİM VE SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: Tatillen

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 09.01.2023

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.aexagency.tatillen&hl=tr&gl=US

Kep Adresleri: btckdanismanlik@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

tatillen.com BTCK GROUP bünyesinde 2022 yılı ekim ayında hizmete girmiştir. Amacımız siz değerli misafirlerimize konaklama ve gittiğiniz şehirlerde en büyük rehberliği sağlamaktır. Tatillen.com bir ilan ve blog sayfadır detaylı bilgi için lütfen ilan sahipleri ile iletişime geçiniz. saygılarımızla...

Mal ve Hizmetler

- Ambalaj ve Reklam

- Tatil ve Seyahat

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler