www.villandakal.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

YUSUF YİĞİT YİĞİT GAYRİMENKUL

KALKAN MAHALLESİ VATAN CADDESİ NO:26 KAŞ/ANTALTA Antalya - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Vergi No: 13003******

İşletme Adı: YUSUF YİĞİT YİĞİT GAYRİMENKUL

Kep Adresleri: yusuf.yigit.3@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Villandakal ,en yeni ve güncel konaklama imkânları ile www.villandakal.com web sitesi üzerinden kiralama hizmeti vermektedir. Tatilinizi daha özel kılmak adına sizde bu ailenin bir parçası olmayı tercih edin Tatiliniz için en güvenilir ve ilk tercih olma yolunda başaralı adımlara imza atacak olan firmamız her sene olacağı gibi bu yıl da sizleri ağırlamaktan memnuniyet duymaktadır.

Mal ve Hizmetler

- Tatil ve Seyahat

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler