ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

gazioglu.com.tr

GAZİOĞLU YAZILIM ANONİM ŞİRKETİ

KIŞLA MAH. 37 SK. CENGİZHAN APT. NO:6/ 102 MURATPAŞA/ ANTALYA Antalya - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0389184645100001

Vergi No: 3891******

İşletme Adı: GAZİOĞLU YAZILIM ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 17.02.2024

İşletme Türü: Anonim Şirket

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Hep aynı şeyi yaparak farklı sonuç elde edemezsiniz! GAZİOĞLU YAZILIM A.Ş., 2000 yılından beridir tecrübe ve kazanılmış deneyim ile 2023 yılında kuruldu. Ulusak ve Uluslararası olarak şirketlere web tasarımı ve çevrimiçi pazarlama hizmetleri sunuyoruz. Çoğu yaratıcı ajansın aksine daha verimli bir şekilde çalışarak, daha düşük fiyatlarla yüksek kaliteli web tasarımı sunabiliyoruz. Müşterilerimizle uzaktan çalışarak maliyetleri düşürüyoruz. GAZİOĞLU YAZILIM A.Ş. Oluşturduğumuz tüm web siteleri duyarlıdır. Duyarlı bir web sitesi (aynı zamanda mobil dostu olarak da bilinir), farklı ekran boyutlarına uyum sağlayabilen bir web sitesidir. 2015 yılından bu yana, internet erişimi için masaüstü ve dizüstü bilgisayarlardan daha fazla mobil cihaz ve tablet kullanıldığından sadece duyarlı web tasarımı sunmaktayız. Duyarlı bir web sitesi, daha fazla çalışma gerektirdiği ve bu nedenle duyarlı olmayan bir web sitesinden daha pahalı olmasına rağmen, çok daha iyi bir çözümdür. Profesyonel bir web sitesi, müşterilerinize güven vermek için önemlidir. Web tasarım hizmetimizle, geleneksel yaratıcı ajanslara kıyasla daha verimli bir şekilde çalıştığımız için binlerce lira değerinde gibi görünen bir web sitesine sahip olabilirsiniz. Deneyimli bir ekibin oluşturduğu iyi tasarlanmış bir web sitesi, dönüşümde de yardımcı olmalıdır. E-ticaret veya potansiyel müşteri odaklı web siteleri gibi dönüşümün kritik olduğu yerlerde, küçük bir değişiklik büyük fark yaratabilir. Örneğin, %1 dönüşüm yapan bir web sitesi, %2'ye çıktığında bu, gerçek anlamda %100'lük bir artış anlamına gelir! Umarız bu, profesyonel web tasarımcıları ile çalışmanın önemini size gösterir. Profesyonel bir web siteniz olduğunda, çevrimiçi pazarlamanızı nasıl iyileştirebileceğinizi düşünmek isteyebilirsiniz. Web sitenize trafik çekmeye çalışmak için kullanılabilecek bir dizi çeşitli çevrimiçi pazarlama stratejileri sunuyoruz ve eğer bunun işletmenize nasıl fayda sağlayabileceğini tartışmakla ilgileniyorsanız, lütfen uzman ekibimizle iletişime geçin. Tasarladığımız her web sitesi, dost canlısı web tasarımcılarımızın ekibi tarafından tasarlanıp oluşturulmuştur ve tam içerik yönetimi hakkına sahipsiniz, böylece web sitenizi istediğiniz zaman güncelleyebilirsiniz. Çalışma biçimimiz yenilikçi, gereksiz maliyetleri ortadan kaldırıyor ve diğer benzer ajanslardan daha düşük fiyatlar sunuyoruz. Eğer bir dijital ajans arayışı içindeyseniz, sizden haber almayı çok isteriz

Mal ve Hizmetler

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler