ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.abiyefon.com

ABİYEFON TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

SÜMER MAH. 2482 SK. PERA EVLERİ A4 BLOK (4/4A) NO:4/4/2 Denizli - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0002221920700001

Vergi No: 0022******

İşletme Adı: ABİYEFON TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 01.03.2021

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: abiyefon@hs03.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Firmamız, 2005 yılında, giyim sektörüne offline olarak giriş yapmış, merkezi Denizli'de bulunan bir abiye giyim firmasıdır. Abiyefon; Haziran 2012'de, Türkiye'nin en iddialı abiye giyim markası olma amacıyla kurulmuştur. Moda tasarımcılarının yaratmış olduğu en özel modelleri, dünya genelinde kalite ve fiyat garantisi vererek, internet üzerinden Dünya'nın tamamı ile paylaşabilmek ve onlara ulaştırabilmek için Türkiye'nin ilk abiye e-ticaret firması olan "abiyefon.com"u yayına almıştır.

Mal ve Hizmetler

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler