ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

lastikgeliyor.com

BAHATTİN GÜRE -

DR. HASAN AKGÜN BULVARI BELEDİYE PASAJI NO:15 KAYNARCA/SAKARYA Sakarya - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 35324******

İşletme Adı: BAHATTİN GÜRE -

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 23.05.2022

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Kep Adresleri: kaynarcaotolastik@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Bahattin Güre (lastikgeliyor.com), 1982 yılında Sakarya’da başladığı ticari faaliyetlerine 2006 yılından bu yana lastik sektöründe satış ve servis hizmeti ile devam etmektedir. 2018 yılından itibaren e-pazar platformlarında hizmet vermeye başlamış olup, hizmet ağını genişletmiştir. Bahattin Güre (lastikgeliyor.com), traktör, römork, iş makinesi, forklift, kamyonet ve otomobil lastikleri kategorilerinde Lassa, Bridgestone ve Özka başta olmak üzere 10’un üzerinde markanın ürünlerini, tüm markalara eşit mesafede olup objektif bir yaklaşım ile sunmaktadır. Tüm ürünler ücretsiz kargo ile gönderilmektedir ve 2 yıl boyunca üretim hatalarına karşı garantilidir. Ayrıca 14 gün içinde iade garantisi sunulmaktadır. Detaylı bilgi için İade Şartları ve Garanti Şartları sayfalarını inceleyebilirsiniz. Bahattin Güre (lastikgeliyor.com) olarak müşteri memnuniyeti odaklı anlayışımız ile satış ve satış sonrası sizlerin yanındayız.

Mal ve Hizmetler

- Otomotiv, yedek parça ve Aksesuarları

- Tarım ve Hayvancılık Malzemeleri

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı