ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

binlercepresets.shop

HAMZA ELBİR TUVA FOTOĞRAFÇILIK

İZMİR İzmir - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 40618***********

Vergi No: 40618******

İşletme Adı: HAMZA ELBİR TUVA FOTOĞRAFÇILIK

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 22.02.2022

İşletme Türü: TİCARİ İŞLETME

Kep Adresleri: hamza.elbir@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Binlerce Presets , Lightroom & Photoshop & Premiere programlarında fotoğrafçılar tarafından kullanılan hazır ayarların tasarımın ve satışını yapmaktadır. Bu web sitesi bu alan üzerine Türkiye'de kurulmuş ilk ve tek e-ticaret sitesidir. Satışlarımız sadece internet sitesi üzerinden gerçekleştirilmektedir.

Mal ve Hizmetler

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler