ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.emlaksitem.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

ASRINGRUP BİLGİ TEKNOLOJİLERİ GIDA PAZARLAMA TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

AKDENİZ MAHALLESİ CUMHURİYET BULVARI NO:45 KAT:6 DAİRE:11-12 PAMUK PLAZA İZMİR/KONAK İzmir - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0177035824500001

Vergi No: 1770358245

İşletme Adı: ASRINGRUP BİLGİ TEKNOLOJİLERİ GIDA PAZARLAMA TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: emlaksitem

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 12.12.2021

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.emlaksitem.android

App Store Link: https://apps.apple.com/tr/app/emlaksitem-emlak-i-lanlar%C4%B1/id1365504893?l=tr

Kep Adresleri: asringrup@hs03.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Emlaksitem.com Asrın Grup çatısı altında, İzmir merkezli tüm Türkiye'ye hizmet veren bir emlak ilan bilgi platformu olarak kurulmuştur. Sektörel bilgisini ve birikimini; kullanıcı dostu, akıllı digital çözümleriyle, gayrimenkul profesyonellerine sunarak, zamandan ve maliyetten tasarruf edip, satışlarınızı hızlandırmayı amaçlamaktadır. Emlak Ofislerini ve emlak arayanları bir araya getirme amacıyla kurulmuş, hızlı, dinamik, yenilikçi, yüksek kalite hizmeti ve detaylı ilanları ile sektörde çözüm ortağı olmuştur. Emlaksitem.com işinizi kolaylaştıran teknolojik alt yapısı ve canlı desteği ile pratik şekilde emlak ilanı verebileceğiniz bir platformdur.

Mal ve Hizmetler

- İnşaat ve Emlak

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Dijital cüzdan

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Mobil Cüzdan

- Mobil Ödeme