ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.yanflut.com

OKTAY BÜYÜKKESKİN

CAFERAĞA MH. DR.İHSAN ÜNLÜER SK. 16/19 KADIKÖY İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 10025***********

Vergi No: 10025******

İşletme Adı: OKTAY BÜYÜKKESKİN

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 10.12.2017

İşletme Türü: Ticari İşletme

Kep Adresleri: oktay.buyukkeskin@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Yanflut.com, 2012 yılından beri dünyaca ünlü markaları tek çatı altında toplayarak sunan profesyonel bir müzik mağazasıdır. Aynı zamanda İstanbul Kadıköy’de bulunan okulumuzda yan flüt ve piyano eğitimi alabileceğiniz bir akademi olarak yoluna devam etmektedir.

Mal ve Hizmetler

- Kitap, Müzik, Film, Oyun

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

- Ön ödemeli kart