ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.sareincir.com

SARE İNCİR TARIM GIDA HAYVANCILIK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

DALLICA MAH ASFALT ALTI NO:132 NAZİLLİ Aydın - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0745037539500019

Vergi No: 7450******

İşletme Adı: SARE İNCİR TARIM GIDA HAYVANCILIK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 30.06.2020

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: sareincirtic@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Uzun yaşamın merkezi olan Nazilli ilçesinde 2009 yılında faaliyete başlamıştır. 2013-2014 yılı incir sezonunda yeni yerine taşınarak, 12.000 m² kapalı alan,toplam 21.000 m² üzerine kurulu Modern işletmemiz ile bölgemizde yetişen kaliteli ve leziz kuru incirleri üreticilerden temin edip, tecrübelerimizin ürünü olan “ İncircim” markamız ile kalite ve hijyen koşullarından ödün vermeden doğal olarak işlenen ürünlerimizi müşterilerimize sunmaktayız. İnciricim markamız ürün yelpazemize İncirden Gelen Sağlıklı Yaşam Ürünleri Gıda takviyesi olarak kullanılan ve Uzmanlar tarafından tavsiye edilen, hastalıklara karşı koruyucu etkisi olan vitamin değerlerini içinde barındıran hiçbir yan etkisi olmayan şifalı ürünlerimizin laboratuvar çalışmalarına 2018 yılı başlamış olup, 2020 yılında her türlü analiz çalışmalarını tamamlamış Tarım Bakanlığından gerekli üretim izinleri alınarak İncirin kaynağında Sağlıklı Şifalı ürünleri milletimizin hizmetine sunmaktayız.E-Ticaret sitemizlede Mikro ihracaat ve e- ticaret hedeflemekteyiz

Mal ve Hizmetler

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler