ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.myvalice.com.tr

MEGA HALICILIK İNŞAAT DEKORASYON MOBİLYA GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ESENŞEHİR MAH. KÖMÜR SK. NO:13 ÜMRANİYE İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0613023793700012

Vergi No: 6130******

İşletme Adı: MEGA HALICILIK İNŞAAT DEKORASYON MOBİLYA GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 18.12.2017

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: megaavm@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

My Valice'in hikayesi 1998'de bir babanın oğluyla paylaştığı cesaret, umut ve heyecanla başladı. İlk mağazamızı, 1998 yılında, İstanbul Kavacık'ta açtık. Uzun yıllar çeşitli marka ürünlerinin toptan ve perakende satışını gerçekleştirdik. Bu süreçte, bilgi ve birikimimizi sürekli olarak tüketicinin beklentileri çerçevesinde geliştirdik. Kalite, kesinlikle taviz vermeyeceğimiz bir standart haline gelirken, gerek müşterilerimizin duyduğu güven, gerekse hayallerimiz markalaşma konusunda bizi cesaretlendirdi. Nihayetinde, 2015 yılı ile birlikte, ilk My Valice marka ürünleri tüketicinin beğenisine sunduk. Her ürünümüzde kalite ve estetiği bir araya getirince, kısa süre içinde sektörde tercih edilen bir marka haline geldik. En iyi bildiğimiz işi yapıyor ve sadece seyahat ürünleri satıyoruz!.. Bugün Türkiye'nin en saygın ve tercih edilen satış noktalarının, en büyük ve güvenilir e-ticaret sitelerinin seyahat kategorisinde olmazsa olmaz markası haline geldik. Öncü ve yenilikçi bir marka olarak akıllarda yer etmek için, teknolojinin sunduğu tüm imkanlardan faydalanıyoruz. Müşterilerimizin istek ve beklentilerini hiçbir zaman gözardı etmiyoruz. Seyahatlerinize eşlik ederken, sizi asla yarı yolda bırakmayacak ürünler tasarlıyoruz!.. Başarının sınırsızlığına inanarak çıktığımız bu yolda, bizlerle birlikte yürümek isterseniz, siz de bir My Valice satış noktası olarak ailemize katılabilir, bu başarıya ortak olabilirsiniz. Bizimle paylaşmak istediğiniz önerileriniz ya da bize ışık olacak fikirleriniz varsa lütfen bizimle iletişime geçin. Düşüncelerinizin çok önemli olduğunu ve merak ettiğiniz tüm sorulara cevap vermenin bizi mutlu edeceğini lütfen unutmayın. Şayet ürünlerimiz ile ilgili şüphe ve endişe ettiğiniz konular varsa, ya da sebebi her ne olursa olsun, ürünlerimizle ilgili yaşadığınız bir sorun olursa, lütfen bizimle iletişime geçin. Size yardımcı olmak için var gücümüzle çalışacağımıza ve sorununuzun çözümü konusunda elimizden gelen tüm çabayı göstereceğimize emin olabilirsiniz. Ne İçin Varız? ''Ürünlerimizle müşterilerimizin en güzel hatıralarına eşlik edip, sevdikleriyle paylaşmaya değer buldukları anılarının bir parçası olmak için varız.'' Ne İçin Çalışırız? ''Biz seyahat grubu ürünlerinde Türkiye'nin ilk akla gelen, beğenilen ve tercih edilen markası olmak için çalışırız.''

Mal ve Hizmetler

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Ofis ve Okul Malzemeleri

- Spor ve Outdoor

- Tatil ve Seyahat

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler