ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.furkannesriyat.com.tr

COŞKUN TEKNOLOJİ VE YAYINCILIK HİZMETLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

İOSB MH. HÜRRİYET BULVARI DEPARKO SAN. SİT NO:1/38 K:7 BAŞAKŞEHİR İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0212046660300011

Vergi No: 2120******

İşletme Adı: COŞKUN TEKNOLOJİ VE YAYINCILIK HİZMETLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 23.12.2017

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

2014 yılında “Kur’ân-ı Kerim’i her insana ulaştırma” ilkesiyle yola çıkan Furkan Neşriyat® geçen 5 yıllık süreçte Türkiye’de ve Dünya’nın bir çok ülkesinde Kuranı Kerim dağıtımı yapan firmalardan biri olmayı başarmıştır. Kişisel bir girişim olarak Emrullah Coşkun tarafından kurulmuştur. 2015 yılında ilk ihracatını Avrupa ülkelerine yaparak, ihracat serüvenini başlatmış olan Furkan Neşriyat®, ilerleyen yıllarda bir çok Afrika, Orta doğu ve Asya ülkelerine ihracatını artırarak devam ettirmiştir. 32 kişilik ekibi ile müşterilerinin istek ve önerileri doğrultusunda operasyonunu sürdürmekte ve Ar-Ge çalışmaları ile “Kur’ân-ı Kerim’i her insana ulaştırma” düşüncesinde çalışmalarına yön vermektedir. Herşeyden önce; “İşimizi gerçekten severek yapıyoruz.” Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. Furkan Neşriyat® ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor. “İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz.” Belki hiç bir yayınevinin yapmadığı kadar çok tasarım, ürün geliştirme ve faydalı eser konusunda sürekli olarak araştırmalar yapıyoruz. Bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları insanlık için anlaşılabilir, kolay okunabilir faydalı eserler haline getirmeye çalışıyoruz. Elbette Furkan Neşriyat®’ı farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden “farklı” olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz.

Mal ve Hizmetler

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Kitap, Müzik, Film, Oyun

- Matbaacılık ve Yayınlar

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı