ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.nettesepet.com

TÜR CİVATA HIRDAVAT BARET ALTINTOPUZ

ARAPCAMİİ MAHALLESİ TERSANE CADDESİ NO: 53 KARAKÖY - BEYOĞLU İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 25109***********

Vergi No: 25109******

İşletme Adı: TÜR CİVATA HIRDAVAT BARET ALTINTOPUZ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 30.12.2017

İşletme Türü: TİCARİ İŞLETME

Kep Adresleri: baret.altintopuz@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Mobilyadan, Beyaz Eşyaya, Otomotivden, Ağır Sanayie kadar birçok sektöre hizmet veren TÜR CIVATA HIRDAVAT, en uygun fiyata, müşterilerine zamanında, en iyi hizmeti sunma ilkesiyle uygulayıcı ve kullanıcıya daha verimli ve kaliteli ürünler sunmak amacındadır.

Mal ve Hizmetler

- Makina, Endüstriyel Parça ve Araçları

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler