ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.tistok.com

MURAT ÖZER

FERİTPAŞA MH. MÜFTÜ LOKMAN HEKİM SK. NO:32B Konya - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 17420***********

Vergi No: 17420******

İşletme Adı: MURAT ÖZER

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 07.12.2017

İşletme Türü: 1

Kep Adresleri: muratozer@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Türkiye'de uygun fiyatları sunan mağazamızda cep telefonu aksesuarları, banyo ve mutfak aksesuarları, parfüm esansları, tatlı, elektronik ürünler ve camiler için üretilmiş özel cihaz ve saatlerin satışı yapılmaktadır. Hızla büyüyen online alışveriş sitesi olarak ürün çeşitliliği ve modellerini artırmaktadır. Hızlı, kolay ve güvenli alışverişin yanıda kredi kartsız nakit ödemeli satış siparişleride almaktadır.

Mal ve Hizmetler

- Ambalaj ve Reklam

- Anne, Bebek ve Oyuncak

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Elektronik

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Makina, Endüstriyel Parça ve Araçları

- Medikal Ürünler

- Ofis ve Okul Malzemeleri

- Süpermarket ve Petshop

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler