www.projectinblue.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

DYNAMO DIŞ TİCARET VE DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ

RASİMPAŞA MAH. HALİTAĞA CAD. ÖZLEM İŞ HANI 32 31 İstanbul - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Mersis No: 0323081184700001

Vergi No: 3230811847

İşletme Adı: DYNAMO DIŞ TİCARET VE DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ

Kep Adresleri: dynamo@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Uzaktan kumanda edilen su altı robotu (ROV) ve su altı görüntüleme alanında hizmet veren projectinblue, projectinblue.com adresinde ekipmanları ve hizmetleri hakkında bilgilendirme ve tanıtım yapar.

Mal ve Hizmetler

- Elektronik

- Spor ve Outdoor

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler