www.tapu.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

TAPUCOM TEKNOLOJİ PAZARLAMA VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

LEVENT MH. YAPI KREDİ PLAZA C BLOK KAT:6 İstanbul - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Mersis No: 0085040653700019

Vergi No: 0850406537

İşletme Adı: TAPUCOM TEKNOLOJİ PAZARLAMA VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Kep Adresleri: tapucom@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Tapu.com, elden çıkarılmak istenen ‘ekspertiz raporlu’ gayrimenkullerle, ciddi alıcıları internet üzerinde buluşturan Türkiye’deki ilk pazar yeridir. Ekspertiz raporlu ‘temiz' tapuların satış fiyatı, ilgili alıcıların açık ihaledeki teklifleriyle belirlenir. Ödeme direkt satıcıya yapılır ve Tapu.com, tapu devrine kadar evrak işlerinde her iki tarafa yardım eder. Alıcıları, kullanımı kolay ve şeffaf bir ortamda buluşturarak toplanan rekabetçi teklifler, tapunun hızla ve değerinde elden çıkarılmasını sağlar.

Mal ve Hizmetler

- Danışmanlık Hizmetleri

- İnşaat ve Emlak

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Ön ödemeli kart

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler