ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.kostumpartim.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

SERKAN BAŞAK

KADIKÖY ACIBADEM MH. ÖMER CELAL BEY SK. NO.20/B İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 13223***********

Vergi No: 13223******

İşletme Adı: SERKAN BAŞAK

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 20.08.2020

İşletme Türü: 1

Kep Adresleri: serkan.basak.3@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

KostümPartim 2012 Yılında Kurulmuştur. 2014 yılı Aralık ayında Online Satışa başlayarak, 2019 Yılından bugüne Kadıköy'deki fiziki mağazasında hizmetlerine devam etmektedir. Kostüm ve Parti Malzemeleri sektöründe 12 Yıllık deneyime sahip olan ekip, aynı zamanda 12 yıllık Online Satış tecrübesiyle Kostüm, Parti, Yılbaşı Kostümleri, Noel Baba Kostümü, Yılbaşı Süsleri, Yılbaşı partileri için kostümler ve süsleme malzemeleri toptan ve perakende Fiziki ve Online Satış Mağazası olarak sizlere Güvenli hizmet vermektedir.

Mal ve Hizmetler

- Anne, Bebek ve Oyuncak

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı