Doğrulama karekodu bulunmamaktadır


ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.gercekav.com

YÜKSEL GERÇEK-GERÇEK TİCARET

YENİ MAHALLE ZEYTİNDALI BULVARI NO:87/A Karaman - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 41438***********

Vergi No: 41438******

İşletme Adı: YÜKSEL GERÇEK-GERÇEK TİCARET

Mobil Uygulama Adi: Gerçek Av Mobil Uygulama

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 07.12.2017

İşletme Türü: TİCARİ İŞLETME

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gercekav.mobil

App Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gercekav.mobil

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

İşyerimiz 1989 yılından bu yana Karaman ilinde faaliyet göstermekte.2012 yılında internet sitemiz faaliyete girmiş olup e-ticaret hizmetlerimiz başlamıştır

Mal ve Hizmetler

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Spor ve Outdoor

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler