ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

climberbycuno.com

CÜNO TEKSTİL KONFEKSİYON SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

HÜRRİYET MAHALLESİ ATATÜRK CADDESİ ŞEHİT ALİ YILMAZ SOKAK NO:1 GÜNEŞLİ BAĞCILAR İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0216002044500015

Vergi No: 2160******

İşletme Adı: CÜNO TEKSTİL KONFEKSİYON SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 27.01.2022

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: cunotekstil@hs03.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

CLIMBER BYCUNO, birçok farklı iş kolunda iyi bir konuma sahip olan CUNO Group çatısı altındaki markalardan biridir. Marka, global bir marka olarak büyümeyi hedefliyor. Climber By Cuno, yıllardır global sektör genelinde bir hazır giyim markası olarak büyüyüp genişleyerek, mağazalarıyla müşterilerine ulaşmaktadır. Global pazarlarda yükselişe geçen bu özel erkek giyim markasının başarısının altında Samsama kardeşlerin işbirliği ve kolektif çalışmaları yatıyor. Özgün tasarım ve üstün kalite ile estetiği en çağdaş şekilde yeniden tanımlayan Climber By Cuno, her sezon modadaki farklı trendlere ve gerçek hayattaki farklı yaşam tarzlarına hitap eden geniş bir koleksiyonla karşımıza çıkıyor. Climber By Cuno’nun nihai ürünlere kadar her aşaması ve süreci, titizlik ve kaliteden ödün vermeden yürütülmektedir. Bir Climber By Cuno ürününe dokunduğunuzda, tasarımının ardındaki benzersizliği ve sıkı çalışmayı, incelikli kumaş seçimini, biçim ve dikiş kalitesinin ve aksesuarlarının kalitesini görecek ve hissedeceksiniz. Climber By Cuno giyinmekten fazlasını arayanlar için ideal bir markadır.

Mal ve Hizmetler

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler