ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.dermobu.com

MEVO LAB İNTERNET MAĞAZACILIĞI KOZMETİK REKLAM OPTİK MEDİKAL VE SAĞLIK ÜRÜNLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ŞİRİNYALI MAHALLESİ 1486 SOKAK NO 13B MURATPAŞA ANTALYA Antalya - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0620108553200001

Vergi No: 6201******

İşletme Adı: MEVO LAB İNTERNET MAĞAZACILIĞI KOZMETİK REKLAM OPTİK MEDİKAL VE SAĞLIK ÜRÜNLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 01.06.2021

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: mevolab.internetmagaziligi@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Dermobu.com; Dermokozmetik ve Sağlık sektöründe güvenilir, dürüst, saygılı ve kaliteli hizmet vererek online alışverişi mutlu hale getirmeyi amaçlayarak kurulmuştur.

Mal ve Hizmetler

- Anne, Bebek ve Oyuncak

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Medikal Ürünler

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler