ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.dogaisleri.com

ONUR ÖZTÜRK DOĞA İŞLERİ ÇİÇEKÇİLİK VE PEYZAJ HİZMETLERİ

KARABAŞ MAHALLESİ MİMAR SİNAN SOKAK NO:9/B İZMİT Kocaeli - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 24607******

İşletme Adı: ONUR ÖZTÜRK DOĞA İŞLERİ ÇİÇEKÇİLİK VE PEYZAJ HİZMETLERİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 01.05.2021

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Kep Adresleri: onur.ozturk.0@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Doğa İşleri Çiçekçilik ve Peyzaj Hizmetleri 2015 yılında Kocaeli’nin İzmit ilçesinde faaliyet vermeye başlamıştır. Kesme çiçek, iç ve dış mekan bitki çeşitlerinin temini ve düzenlenmesi ağırlıklı faaliyet konusudur. Bunun yanında bitkiye dair yardımcı malzeme ve ekipman temini ve danışmanlık hizmetlerini de sunmaktadır. Buna ek olarak iç mekan bitkilendirme tasarımlarının ve dış mekan yaşam alanlarının peyzaj mimarlığı disiplini ile oluşturulması, geliştirilmesi ve bakımı hizmetleri de 2007 yılından bugüne süregelen birikim ve uzmanlık ile yaşam alanlarının çevresel faktörler, kullanım, sürdürülebilirlik, kalite ve konfor çerçevesinde tüm detayları kapsayacak bütüncül bir planlama ve tasarım anlayışıyla projelendirme ve uygulanması ile periyodik bakım faaliyetlerini de üstleniyoruz.

Mal ve Hizmetler

- Çiçekler

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Tarım ve Hayvancılık Malzemeleri

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Dijital cüzdan

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler