www.mitues.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

MİTUES GLOBAL TEKNOLOJİLER VERİ MERKEZİ HİZMETLERİ TELEKOMÜNİKASYON YAZILIM DANIŞMANLIK VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

YAKUPLU MAH. HÜRRİYET BULVARI, SKYPORT PLAZA, NO: 1, KAT: 3, D.NO: 64-65 BEYLİKDÜZÜ İSTANBUL İstanbul - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Mersis No: 0622072522000019

Vergi No: 6220725220

İşletme Adı: MİTUES GLOBAL TEKNOLOJİLER VERİ MERKEZİ HİZMETLERİ TELEKOMÜNİKASYON YAZILIM DANIŞMANLIK VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Kep Adresleri: mitues@hs02.kep.tr

Hakkında

Mitues Global Teknolojiler Veri Merkezi Hizmetleri Ltd. Şti. %100 gerçek yönetilebilir barındırma servisleri sağlamak üzere kurulmuştur. Full Managed Servisler felsefesi ile yenilikçi, ileri teknolojik ve üstün hosting servisleri ve veri merkezi hizmetleri sunar.

Mal ve Hizmetler

- Telekomünikasyon

Ödeme Türleri

- Havale / EFT