ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.mitues.com

MİTUES GLOBAL TEKNOLOJİLER VERİ MERKEZİ HİZMETLERİ TELEKOMÜNİKASYON YAZILIM DANIŞMANLIK VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

YAKUPLU MAH. HÜRRİYET BULVARI, SKYPORT PLAZA, NO: 1, KAT: 3, D.NO: 64-65 BEYLİKDÜZÜ İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0622072522000019

Vergi No: 6220******

İşletme Adı: MİTUES GLOBAL TEKNOLOJİLER VERİ MERKEZİ HİZMETLERİ TELEKOMÜNİKASYON YAZILIM DANIŞMANLIK VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 22.12.2017

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: mitues@hs02.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Mitues Global Teknolojiler Veri Merkezi Hizmetleri Ltd. Şti. %100 gerçek yönetilebilir barındırma servisleri sağlamak üzere kurulmuştur. Full Managed Servisler felsefesi ile yenilikçi, ileri teknolojik ve üstün hosting servisleri ve veri merkezi hizmetleri sunar.

Mal ve Hizmetler

- Telekomünikasyon

Ödeme Türleri

- Havale / EFT