ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.apletbeds.com

YAŞAR KÜLÜK APLET BEDS

ÇAMLITEPE CADDESİ NO: 268/B SİTELER - ALTINDAĞ Ankara - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 38560******

İşletme Adı: YAŞAR KÜLÜK APLET BEDS

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 06.07.2021

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Kep Adresleri: yasar.kuluk@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

1963 yılında Ankara’da mobilya döşeme ustası Naci Çelikten tarafından kurulan atölye, hikâyemizin başlangıç noktasıdır. 1965 yılına gelindiğinde atölyenin kadrosuna terzi Macit Çelikten ile döşeme-cila ustası Tuncay Çelikten’in katılmasıyla “Üç Kardeşler Döşeme” atölyesi kurulmuştur. Kurulduğu ilk zamanlar el işçiliği ve doğal malzemeler kullanarak yaylı koltuklar, kanepeler ve sandalyeler üreten atölye, zaman içerisinde özel sipariş yataklar da üretmeye başlamıştır. Uzun yıllar döşemeli mobilya ve yün döşek üretimi yapan atölyenin kadrosuna, 1987 yılında Bilgin Külük dahil olmuştur. 1999 yılında birlikte geçen 12 yılın ardından Naci, Macit ve Tuncay Çelikten kardeşler, atölye ve çalışmaları Bilgin Külük’e bırakarak emekli olma kararı almışlardır. Bilgin Külük’ün atölyenin başına geçtiği 1999 yılının ilerleyen aylarında, Yaşar Külük atölye kadrosuna dahil olmuştur. 2009 yılında mobilya döşeme atölyesine ilave olarak mobilya ahşap atölyesi, 2010 yılında ise mobilya cila atölyesi açılmıştır. Üretiminin tamamını kendi bünyesinde yapabilir hale gelen işletmede, 2016 yılına kadar döşemeli mobilya ve yatak üretimi bir arada sürdürülmüştür. 2016 yılında ise, mobilya döşeme faaliyetinin sonlandırılmasına ve sadece yatak üretimi yapılmasına karar verilmiştir. Yapılan hazırlıklar sonrasında en iyi kalite doğal yatak malzemeleri kullanan ve bu malzemeleri geleneksel el işçiliği teknikleri ile bir araya getirerek sağlıklı yataklar üreten APLET BEDS markası ortaya çıkmıştır.

Mal ve Hizmetler

- Ev Tekstili

- Ev, Bahçe, Mobilya

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler