ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.kalifshop.com.tr

KALİF MİMARLIK MÜHENDİSLİK PROJE YAPI TAAHHÜT ÜRETİM İTHALAT İHRACAT VE SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

GÜLSUYU MAH. KELEBEK SOK. NO 6-1 MALTEPE İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0492044122900001

Vergi No: 4920******

İşletme Adı: KALİF MİMARLIK MÜHENDİSLİK PROJE YAPI TAAHHÜT ÜRETİM İTHALAT İHRACAT VE SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 02.12.2023

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: kalifmimarlik@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

"Kalif Design Hikayesi: Bir Başarı Öyküsü" 2018 yılında, tasarımın sonsuz olasılıklarına inanan iki genç mimarın hayalleriyle yeşeren Kalif Design, İstanbul'un tarihi dokusunu modern tasarımlarla birleştirerek sektöre adım attı. Mimarlık alanında başladığımız bu yolculuk, proje işleri, dekorasyon, tadilat ve eski eserlerin restorasyonu gibi çeşitli alanlarda şekillendi. Her bir kazanç, yenilikçi bir vizyonla ve ülkemize katkı sağlamak amacıyla yatırıma dönüşüp üretim sektörüne adım atarak peyzaj sektörüne öncülük etmek için saksı üretimi ile başlayan Ar-Ge çalışmalarımıza dönüştü. 2019 yılında, üretim alanımızı 200 m2'ye genişletip tamamen üretime odaklandık, Bu dönüm noktası, kalite ve tasarım odaklı yaklaşımımızın temel taşlarını oluşturdu. Başlangıçta sadece saksı kategorisinde ürünler sunarken, yıllar içinde ürün yelpazemizi genişleterek 2023 itibariyle 8 farklı kategoride, 130 farklı seriden oluşan 354 tasarımı 8 renk kombinasyonunda sunarak 2832 farklı ve özgün ürün sergileme başarısını gösterdik. 2023 yılı itibariyle, 2.500 m2'lik üretim ve 1.000 m2'lik depolama alanımızda, 75 kişilik profesyonel ekibimizle kalite ve tasarımın sınırlarını zorlamaya devam ediyoruz. İlk günlerde Türkiye'nin peyzaj sektörüne odaklanırken, bugün mobilya, tasarım ve dış mekan ürünleri gibi çeşitli alanlarda hizmet verip, ürünlerimizi 15 ülkeye ihraç etmenin gururunu yaşıyoruz. Uluslararası arenada en seçkin fuarlara katılarak, tasarım ve kalite anlayışımızı dünyaya duyurduk. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemle, geniş bir garanti kapsamında "Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti" sunuyoruz. Tasarımlarımız, sektörümüze yön verirken, oteller, hastaneler, alışveriş merkezleri gibi çeşitli kamu ve özel sektör projelerinde yer almanın ayrıcalığını yaşıyoruz. Betonun soğuk ve ağır algısını kıran hafif ve özelleştirilmiş beton kullanımımız, ürünlerimize eşsiz bir özgünlük katıyor. 2025 yılına doğru ilerlerken, uluslararası bir marka olarak sektörümüzde lider konuma ulaşma hedefimizi gözler önüne seriyoruz. "Daha kaliteliye ve iyisine" ulaşma arayışımızla, sıfır sermayeden bugünlere ulaşan başarımızı sürdürmekteyiz. İlham veren tasarımlarımız ve sağlam ürünlerimizle, dünyanın en geniş ürün yelpazesine sahip olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Kalif Design, sıfır sermaye ile atılan ilk adımlardan, bugün dünya çapında tanınan bir marka olma yolunda ilerlemeye devam ediyor. Tasarım, kalite ve sağlamlığa olan bağlılığımız, her özel tasarım ihtiyacına cevap verme yeteneğimiz ve özgün ürünlerimizle sektörde fark yaratıyoruz. Gelişen dünya düzeninde, sadece ürünlerimizle değil, yarattığımız değerlerle de kendimizi sürekli yenileyerek ilerlemekteyiz. Bu hikaye, başarının sadece büyük sermayelerle değil, vizyon, tutku ve sıkı çalışmayla da elde edilebileceğinin canlı bir örneğidir. Kalif Design, tasarım dünyasında bir ilham kaynağı olarak, daha yüksek hedeflere doğru emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor.

Mal ve Hizmetler

- Ev, Bahçe, Mobilya

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Mobil Ödeme

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler