ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.bagisiklikdestek.com

BAĞIŞIKLIK DESTEK ÜRÜNLERİ ANONİM ŞİRKETİ

ESENTEPE MAH. BÜYÜKDERE CD. MAYA AKAR CENTER NO: 102/100 ŞİŞLİ İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0130105523200001

Vergi No: 1301******

İşletme Adı: BAĞIŞIKLIK DESTEK ÜRÜNLERİ ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 23.02.2021

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: bagisiklik@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Sadece bağışıklık sistemimizi koruyacak ve yükseltecek ürünleri bir araya getirdik. Doğrudan üretici firmalar ile anlaşarak temin ettiğimiz orijinal içerikli bağışıklık destek ürünlerini aklınızda soru işareti olmadan en uygun fiyat garantisi ile gönül rahatlığıyla temin edebilirsiniz.

Mal ve Hizmetler

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler