ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.egefilo.com.tr

EGE CAR RENTAL OTOMOTİV İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

BİNEVLER MAH. ÜNİVERSİTE BULVARI NO:232 TRUVA SİTESİ A BLOK ALTI, EGE FİLO Gaziantep - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0325111794600001

Vergi No: 3251******

İşletme Adı: EGE CAR RENTAL OTOMOTİV İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 15.01.2023

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: egefilocarrental@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Araç kiralamada daima yeni, güvenli araçlar ve yüksek hizmet kalitesi sunan Ege Filo Car Rental, yenilikçi vizyonunu uzman kadrosu ile birleştirerek, kıyaslanamaz müşteri sadakatini hedeflemektedir. - 250 araçlık filomuzun tamamı yerli sermaye ile kurulmuş olup, günlük kiralama hizmetinin yanı sıra kurumsal şirketlere uzun dönem filo kiralama hizmeti sunulmaktadır. Teknolojik yatırımları, mali disiplini, personel yatırımları ve özsermayeye dayalı gücü ile Ege Filo Car Rental haftanın 7 günü 24 saat, en iyi araçları en uygun fiyatlarla verme iddiasıyla serüvenine devam ediyor. - Ege Filo Car Rental'e 444 4 227 numaralı çağrı merkezinden ulaşabilirsiniz.

Mal ve Hizmetler

- Araç Kiralama

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı