www.thebouqet.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

KARAKUZULAR HAYVANCILIK TARIM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

PAŞACIK MAH. ALPARSLAN TÜRKEŞ BULVARI NO:5/15, 68100 MERKEZ / AKSARAY Aksaray - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Mersis No: 0517114352600001

Vergi No: 5171143526

İşletme Adı: KARAKUZULAR HAYVANCILIK TARIM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Kep Adresleri: karakuzular@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Dünyada gerçek mutluluğun nezaket, şefkat ve sevgi olduğu inancıyla yola çıkan, çiçek hediye etmenin basit bir jest ile gününüzü değiştirebileceğine, eski bir bağı yeniden canlandırabileceğine veya yeni bir bağ oluşturabileceğine inanan, kaliteyi en uygun fiyata sevdiklerinizle paylaşmanıza elçi olan yapay çiçek ve buket tasarım atölyesi. Thebouqet bir buketten daha fazlası!

Mal ve Hizmetler

- Çiçekler

- Ev, Bahçe, Mobilya

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı