ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.ekvagroup.com

EKVA GROUP YAZILIM LİMİTED ŞİRKETİ

BEŞTEPE MAH DUMLUPINAR BULVARI NO 6A-1 /18 YENİMAHALLE ANKARA Ankara - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0330259158800001

Vergi No: 3302******

İşletme Adı: EKVA GROUP YAZILIM LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 05.04.2024

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: ekvagroup@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Ekva Eğitim Danışmanlık 10 yıllık tecrübe ile 2019 kurulmuş Türkiye'nin en köklü ve en tecrübeli e-ticaret eğitim, danışmanlık firmasıdır. Kurulduğu günden bugüne kadar Amazon, Etsy, Shopify, Ebay, Trendyol, Dijital Pazarlama gibi hizmetler ile 19+ Ülkede, 60.000+ girişimci ve girişimci adayına, 4000+ firmaya eğitim ve danışmanlık hizmeti vermiştir. Şu an Türkiye'de birden fazla lokasyonda 30 kişiden fazla uzman ekibi ile sıfırdan e-ticarete başlamak isteyenlerden, mevcut e-ticaret işini geliştirmek isteyen firmalara kadar B2B ve B2C alanında hizmet vermektedir.

Mal ve Hizmetler

- Danışmanlık Hizmetleri

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler