ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.profturker.com

MAYASU ARGE İNOVASYON DANIŞMANLIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

INNOPARK BÜYÜKKAYACIKOSB MAH. 101. CAD. D1 BLOK NO 6 SELÇUKLU KONYA Konya - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0613157044000001

Vergi No: 6131******

İşletme Adı: MAYASU ARGE İNOVASYON DANIŞMANLIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 28.08.2021

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

ProfTürker, Konya Teknoloji Geliştirme Bölgesi (INNOPARK)’ta faaliyetlerini sürdüren MayaSU Arge İnovasyon Danışmanlık San. Tic. Ltd. Şti.’nin tescilli markasıdır. Şirket Ocak 2020’de Prof. Dr. Selman TÜRKER tarafından kurulmuştur. MayaSU Ltd., gıda ve gıda takviyeleri alanında üretim yapmasının yanında çeşitli firmalara ürün geliştirmede konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir.

Mal ve Hizmetler

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler