ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

magaza.teybilisim.com

HALİT YILMAZ

PAZARYERİ MH. 411. SK NO: 16/4 48300 FETHİYE Muğla - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 19253******

İşletme Adı: HALİT YILMAZ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 19.04.2023

İşletme Türü: Ticari İşletme

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

TEY Bilişim ERP Yazılımları ile pazaryerleri arasında sipariş ve ürün entegrasyonları yapan aynı zamanda da e-fatura, kargo takip gibi özellikleriyle e-ticaret hayatınızı kolaylaştıran uygulamalar geliştirmektedir. Bunun yanı sıra sosyal medya ve seo danışmanlığı, dijital pazarlama gibi hizmetlerle internet ortamındaki varlığınızı sürdürmenize yardımcı olur. Online mağazamız üzerinden de kendi ürünlerimiz dışında bayilik yoluyla temin ettiğimiz ve ihtiyacınız doğrultusunda kullanabileceğiniz uygulamalarımızı satın alabilirsiniz. E-Dönüşüm konusunda da danışmanlık ve kurulum hizmeti sağlamaktayız.

Mal ve Hizmetler

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler