ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.hulyakeser.com

HÜLYA KESER DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

BAŞAK MAHALLESİ MASAL SOKAK NO : 66 BAŞAKŞEHİR/İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0464169998000001

Vergi No: 4641******

İşletme Adı: HÜLYA KESER DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 15.09.2021

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: hulyakeser@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Günümüzün tesettür modasında öncü isim haline gelen Hülya Keser, 6 yıllık tecrübesini kalite ile birleştiren online giyim markasıdır. E-ticaretteki profesyonel duruşunu müşterilerine yansıtarak memnuniyet temelli başarısını arttırmaktadır. Hem yurt içi hem yurt dışı satışlarını güçlü altyapısıyla devam ettirirken, sosyal medya ve hulyakeser.com üzerinden 300 bini aşan sadık müşteri kitlesine ulaşmaktadır. Zarafeti ve şıklığı esas alan Hülya Keser; günlük tesettür elbise modelleriyle gün içerisinde modern görünümü sağlarken, tesettür abiye modelleriyle özel günlere ve davetlere ışıltısını katmaktadır. Kurulduğu andan itibaren müşterisinin isteklerine samimiyetle yaklaşan marka, doğru hedefler belirleyerek çok sevilen bir tesettür giyim markasına dönüşmüştür. Özgün tasarımlı tesettür abiye modellerinin her mevsime ve her ortama uygun üretimi için uzman tasarım ekibi özverili bir şekilde çalışmaktadır.

Mal ve Hizmetler

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

- Mobil Ödeme

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler