ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

staryapimarket.com

ÇAĞLAYAN AHŞAP YAPI AKSESUARLARI SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

9 EYLÜL MAHALLESİ HAVA EĞİTİM YOLU NO;12/C GAZİEMİR İzmir - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0219013442300001

Vergi No: 2190******

İşletme Adı: ÇAĞLAYAN AHŞAP YAPI AKSESUARLARI SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: Star Yapı Market

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 22.09.2021

İşletme Türü: Anonim Şirket

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.epazarsoft.staryapimarket&gl=TR

Kep Adresleri: caglayanyapi.market@hs02.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Çağlayan Ahşap A.Ş. İstikrarlı, kararlı , kaliteli satış ilkeleri ve kaliteli ürün çeşitleri ile müşterilerine hizmet etmeyi benimseyen ve bu ilkelerinden hiçbir zaman ödün vermeyerek Sektördeki önceliğini yaptığı yatırımlar ve aldığı istikrarlı kararlarla sürdürmektedir. 2004 Yılından bu yana Yapı Aksesuarları konusunda hizmet vermekte olan Çağlayan Ahşap A.Ş. artan müşteri talebine daha iyi hizmet verebilmek için ürün yelpazesini her geçen gün arttırarak gelişimine devam etmektedir. Uzman ve nitelikli personelleri ile koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ve ödün vermediği, kalitesiyle tüm ilişkilerinde dürüstlüğü ilke edinerek çalışmalarına devam eden firmamız zaman içerisinde İzmir'in ve Ege bölgesinin kendi sektöründeki en önemli firmalarından biri haline gelmiş, Faaliyete başladığı ilk günden beri, sektörde kalitenin ve yeniliğin öncüsü olan firmamız, hem yatırımlarına hem de araştırma, geliştirme ve pazarlama faaliyetlerine hız kesmeden devam ederek, hem sizlere hak ettiğiniz kaliteyi en uygun şartlarda sunmaya devam edecek, hem de sektörde faaliyet gösteren işletmelere ürün ve hizmet sunmakla birlikte, edinilmiş tecrübelerini de paylaşmak suretiyle sektörün gelişmesine, hem de ülke ekonomisine katkısını sürdürecektir.

Mal ve Hizmetler

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Elektronik

- Ev Tekstili

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- İnşaat ve Emlak

- Metalurji,Kimyasallar,Kauçuk ve Plastik

- Nakliyat ve Taşımacılık

- Otomotiv, yedek parça ve Aksesuarları

- Spor ve Outdoor

- Süpermarket ve Petshop

- Tadilat,Temizlik ve Organizasyon

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler