ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

integrohealth.com

EVİTA SAĞLIK HİZMETLERİ VE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

BARBAROS PLAZA | DİKİLİTAŞ, EMİRHAN CAD. NO:113 KAT: 11 BEŞİKTAŞ | İSTANBUL 34349 | TÜRKİYE İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0382045151400001

Vergi No: 3820******

İşletme Adı: EVİTA SAĞLIK HİZMETLERİ VE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: Integro Health

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 17.07.2023

İşletme Türü: Anonim Şirket

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.integrohealth.app

App Store Link: https://apps.apple.com/us/app/integro-health/id6449721492

Kep Adresleri: evitasaglik@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Sağlık ve teknoloji alanında önde gelen uzmanlar tarafından yıllardır altyapısı geliştirilen bu yenilikçi proje, 2023 yılında INTEGRO Health ismiyle hayata geçti. Gelişen sağlık teknolojilerini, insan sağlığını daha kontrol edilebilir kılan data sistemleriyle buluşturarak tüm sağlık ekosistemini daha insan odaklı ve entegre hâle getirmeyi hedefliyor. INTEGRO Health, özellikle son yıllarda her alanda farklı dönüşümler geçiren dünyada, sağlık teknolojilerinin hızlı gelişimiyle, insanların sağlığına çok daha kolay ulaşabilmesini amaçlıyor. Hastane ve randevularda kaybedilen zamanı azaltarak, sağlık merkezleri ile hasta arasındaki mesafeleri kısaltarak, sağlık hizmetlerine ulaşımı kolaylaştıran bu sistem, insanların günlük hayatını daha sağlıklı hâle getirerek yaşam kalitesinin ve konforunun arttığı bir dünya için çalışıyor. Doktor, hemşire, hasta bakıcı ve saha ekiplerinden oluşan geniş kadrosuyla, Türkiye’nin önde gelen sağlık kurumlarıyla yaptığı iş birlikleriyle ve sunduğu geniş hizmet ağıyla, sağlık hizmetlerini insan hayatının merkezine taşımaya devam ediyor.

Mal ve Hizmetler

- Danışmanlık Hizmetleri

- Medikal Ürünler

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler