ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.islamitatilvillalari.com

İDEAL VİLLA TURİZM EMLAK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

TAŞYAKA MAH. BAHA ŞIKMAN CAD. 145 SOKAK NO:32/5 FETHİYE Muğla - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0470119079900001

Vergi No: 4701******

İşletme Adı: İDEAL VİLLA TURİZM EMLAK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 23.01.2021

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: idealvilla@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Şirketimiz; tatil amaçlı ev, daire, villa ve tatil evlerini kısa süreli kiralama organizasyonu ile emlak satış hizmetleri sunar. Villa kiralama sektörü içerisinde profesyonel hizmet veren acentemiz, yurt içi ve yurt dışında bir çok ülkede faaliyet gösteren turizm acenteler ile ortak çalışmalar yürütmektedir. Firmamız; Bodrum, Fethiye, Kaş, Kalkan, Gökova ve Dalyan bölgelerinde faaliyette bulunmakta olup, faaliyette bulunduğu bölgelerde villa kiralama, konut satışı, arazi satışı gibi konularda profesyonel hizmet vermektedir. Dünya kalite standartlarına uygun farklı özelliklere sahip villa kiralama seçenekleri sunan firmamız, hizmet vermeye başladığı ilk günden bu yana müşteri memnuniyeti ve karşılıklı güven duygusunu temel prensip olarak benimsemiştir. Şirket müşterileri ile zaman içerisinde oluşan karşılıklı güven ve memnuniyeti sonucunda portföyümüzde kiralama seçenekleri oldukça zengin bir hale gelmiştir. Müşterilerimize, birbirinden farklı özelliklere sahip şık ve lüks villa seçenekleri sunmaktayız. Portföyümüzde, muhafazalar aileleler için bahçesi ve havuzu dahil hiç bir kısmı dışarıdan görünmeyen korunaklı, muhafazakar villalar ile lüks tatil evleri yer alır. Bunun dışında çocuklu aileler için çocuk havuzlu villalar, yeni evli çiftlerin balayı tatilleri için lüks balayı villaları, kalabalık aileler ve geniş arkadaş grupları için tasarlanmış geniş aile villaları seçenekleri de bulunmaktadır.

Mal ve Hizmetler

- Tatil ve Seyahat

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler