ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

stilevs.com.tr

STİLEVS ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

YAKUPLU MAH. HARAMİDERE CAD. TARGET İŞ MERKEZİ NO:8A/3 / BEYLİKDÜZÜ İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0383042992900010

Vergi No: 3830******

İşletme Adı: STİLEVS ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 15.02.2022

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: evsdisticaret@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Küçük ev aletleri alanında 40 yıllık bilgi ve birikimin bir araya getirilmesiyle doğan Stilevs; yenilikçi, modern yaşamın ihtiyaçlarını karşılayan, teknolojideki gelişmelere göre dizayn edilen ve pratik tasarımları ile son derece kullanışlı ürünlerini kullanıcılarının hizmetine sunmaktadır. Tüketicisine sadece kaliteli ürün sağlamakla kalmayan Stilevs, aynı zamanda tüketicisinin yaşamını kolaylaştırarak ve ürünlerinin pratikliğiyle ona zaman kazandırarak bir sevilen marka haline gelmektedir. Türkiye’nin dört bir yanında dağıtım ağına sahip olan Stilevs, ürünleri ile birlikte kalite ve güveni de tüketicisine sunarak pazarda fark yaratmaktadır. Tüm Türkiye'ye yayılmış 300 servis ağı ile satış kadar, satış sonrası verdiği hizmetlerle de müşterilerinin güvenini kazanan ve hizmet kalitesini ortaya koyan Stilevs, küçük ev aletleri denildiğinde Türkiye’nin en sevilen markası olma yolunda hızla ilerlemektedir…

Mal ve Hizmetler

- Elektronik

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler