ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.miniyol.com

MİNİYOL BİLİŞİM ANONİM ŞİRKETİ

ERCİYES TEKNOPARK KULUÇKA 5 BİNASI NO:56 MELİKGAZİ / KAYSERİ Kayseri - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0621097282400001

Vergi No: 6210******

İşletme Adı: MİNİYOL BİLİŞİM ANONİM ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: Miniyol

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 10.08.2022

İşletme Türü: Anonim Şirket

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.miniyol.arac.kiralama&gl=TR

App Store Link: https://apps.apple.com/us/app/miniyol-com-online-rent-a-car/id1564745639

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Miniyol.com “araç kiralamanın yeni yolu” mottosu ile yola çıkmıştır. Çıktığımız bu yolculukta siz değerli misafirlerimizin seyahatlerinin, tatillerinin ve gezilerinin çilesi haline gelmiş olan araç kiralama süreçlerini olabildiğince hızlı ve güvenli hale getirmek en büyük amacımızdır. Her geçen gün büyüyen, gelişen, dinamik ve genç ekibimizden, teknolojimizden ve tedarikçilerimizden aldığımız güç ile siz değerli misafirlerimize kesintisiz ve güvenli bir deneyim sunuyoruz. Türkiye’nin en büyük online araç kiralama arama motoru olan miniyol.com olarak sizlere kolay, hızlı ve güvenli şekilde onlarca araç kiralama şirketini anında kıyaslama hizmeti sunarak %100 fiyat güvencesi ile araç kiralama hizmeti sunmaktayız. Yerel ve global tedarikçilerimiz ile siz değerli misafirlerimizin eski araç kiralama deneyimlerini unutturacak ve size bambaşka bir deneyim sunacağız. Hadi şimdi sizde miniyol.com araç kiralama motorunu keşfedin. Yüzlerce farklı tedarikçi, binlerce farklı marka ve model arasından size en uygun olan aracı seçip %100 güvenli şekilde rezervasyonunuzu yaptırın. Miniyol.com araç kiralamanın yeni yolu.

Mal ve Hizmetler

- Araç Kiralama

Ödeme Türleri

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler