ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.calitte.com

NAFİZ YAŞAYACAK

KOZA MAHALLESİ 1643. SOK. C1 BLOK NO:22 ESENYURT İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 14668***********

Vergi No: 14668******

İşletme Adı: NAFİZ YAŞAYACAK

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 29.06.2022

İşletme Türü: Ticari İşletme

Kep Adresleri: nafiz.yasayacak@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Türkiye'nin ilk ve tek yerli oyuncu koltuğu üretici markasıdır. Aynı zamanda buradaki bilgi ve birikimleri ile çalışma koltukları, personel koltukları ve yönetici koltukları üretimi ve tasarımlarını da kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir. Detaylı bilgi ve bizleri incelemek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. www.calitte.com

Mal ve Hizmetler

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Ofis ve Okul Malzemeleri

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler