seferhome.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

SEFERHOME TEKNOLOJİLERİ PAZARLAMA TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

KEMERKAYA MAHALLESİ KAHYAOĞLU SOKAK NO: 11 MUAZZEZ GÜRKÖK APARTMANİ DAİRE 2 Trabzon - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Mersis No: 0758056189200001

Vergi No: 7580561892

İşletme Adı: SEFERHOME TEKNOLOJİLERİ PAZARLAMA TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Kep Adresleri: sefergayrimenkul@hs03.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Seferhome, esas olarak, Türkiye veya müşterilerin nerede olursa olsun, emlakçılar, komisyoncular, mülk yöneticileri ve hizmet sağlayıcıları ağırlıklı olarak yabancı ama aynı zamanda yerli müşterilerle birleştiren çok dilli bir çevrimiçi emlak ve hizmet sağlayıcı pazarıdır. •Bir emlak komisyoncusu Gayrimenkul işlemleri için bir aracı olarak hareket etme uzmanlığına sahip, sertifikalı, lisanslı bir emlak komisyoncusuyuz. Gayrimenkul satma veya satın alma konusunda yardımcı olmak için eğitildik ve mülkleri araştırmaktan anlaşmayı kapatmaya kadar bir satışın her aşamasında size rehberlik ediyoruz. •Acenteler ve brokerler pazarı Ayrıca Türkiye'de ve dünyada yatırım yapmak isteyen birçok potansiyel alıcı, satıcı ve acentelerin ulaşabileceği bir platformuz. Web sitemizi ziyaret eden çok sayıda potansiyel müşterimiz var ve mülkünüzü tanıtmak ve satmak için internetin gücünü, iletişim ağımızı ve dil uzmanlığımızı kullanarak işinizi büyütmenize yardımcı oluyoruz. •Servis sağlayıcılar pazarı Müşterilerimize gayrimenkulle ilgili yasal konularda yardımcı olmaktan, evlerini bir işlemden sonra ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde özelleştirmeye kadar her konuda yardımcı olabilmemiz açısından servis sağlayıcıları büyük iş potansiyeli ve önem arz ediyor

Mal ve Hizmetler

- Danışmanlık Hizmetleri

- İnşaat ve Emlak

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Dijital cüzdan

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

- Mobil Cüzdan

- Mobil Ödeme

- Ön ödemeli kart

- Sanal Para

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler