ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

netuv.com

NETUV BİLİŞİM ANONİM ŞİRKETİ

ESENLER MAHALLESİ, GÖZDE SOKAK, METE İŞ MERKEZİ, NO: 14, KAT: 2 - PENDİK - İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0631175109500001

Vergi No: 6311******

İşletme Adı: NETUV BİLİŞİM ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 06.11.2021

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: netuv@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Domain, Hosting ve Veri Merkezi alanında tüm ihtiyaçlar için ekonomik, akıllı ve güvenilir çözümler üretir. Sitenizi, projelerinizi ve sunucularınızı barındırmanız için gerekli her şeyi sağlar.

Mal ve Hizmetler

- Danışmanlık Hizmetleri

- Elektronik

- Telekomünikasyon

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler