ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.teksinmoda.com

BAHATTİN AYDIN

CEVATPAŞA MAH. FATİH SULTAN MEHMET CAD. 11/A BAYRAMPAŞA/İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 24701***********

Vergi No: 24701******

İşletme Adı: BAHATTİN AYDIN

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 31.12.2020

İşletme Türü: Ticari İşletme

Kep Adresleri: bahattin.aydin.1@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Firmamız 1990 yılında eşarp ve şal sektörüne adımını atmış, 1998 yılında da bone sektöründe imalata başlamıştır .Firmamız, ülkemiz ve yurtdışı dahil olmak üzere ürünleriyle kaliteli,başarılı ve sürekliliğe dayalı işlere imzasını atmıştır. Firmamız ürünlerinin yüsek derecedeki kalitesi ve sizlerin memnuniyetiyle her geçen gün gücüne güç katarak , Türkiye ve yurtdışı bazlı çalışmalarını arttırarak devam etmektedir. Amacımız ve misyonumuz bayilerimize ve müşterilerimize en kaliteli kumaşlar ile üretilen ürünleri uygun fiyatlarla satışa sunmaktır. 2021 yılında portföyümüze yeni müşteriler kazandırmak ve direkt müşteri iletişimi kurabilmek adına E-Ticaret sitemizi faaliyete geçirmiş bulunmaktayız. E-Ticaret sitemiz üzerinden ürünlerimizi ,ulaşabileceğimiz herkese tanıtmak ve siz değerli müşterilerimize özel olarak tasarlanan ürünleri sunmak istiyoruz. İnternet sitemizde yer alan ürünlerimizin sayısını ve çeşidini marjinallik ile her geçen gün arttırmayı hedefliyoruz Teksin Moda olarak amacımız; müşterilerimizin istek-arzularına hitap edecek şekilde çalışmalarla memnuniyetlerini en üst düzeye çıkarmaktır.Siz değerli müşterilerimize söz konusu şal fiyatları olduğu zaman Teksinmoda ,birbirinden şık ve zarif şallarını en uygun fiyat aralıklarında sunmayı amaçlıyor. Kategorimizde de görebileceğiniz üzere birbirinden kaliteli şal çeşitleri, en uygun fiyat seçenekleri ile beğeninize sunuluyor. Elbette söz konusu fiyatlar, modelin kumaşına, tasarımına ve ebatına göre farklılaşabiliyor. Dönemsel indirim ve kampanyalardan da faydalanarak şal alışverişinizi daha da hesaplı hale getirmeniz mümkün. Siz de tarzınızı yansıtacak şallar arasından beğendiğiniz modeli seçerek güvenle sepetinize ekleyebilir, güvenli ödeme yöntemlerinden birinden yararlanarak ürünün kapınıza kadar gelmesini sağlayabilirsiniz.

Mal ve Hizmetler

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler