ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.flawwears.com

FLAW GLOBAL TEKSTİL PAZARLAMA VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

KARTALTEPE, TEYYARECİ NURETTİN SK. NO:6/A, 34145 BAKIRKÖY/İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0388159120200001

Vergi No: 3881******

İşletme Adı: FLAW GLOBAL TEKSTİL PAZARLAMA VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: FLAW WEAR

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 13.12.2022

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ticimax.androidbase.flawwears&pli=1

App Store Link: https://apps.apple.com/tr/app/flaw-wear/id1619952979

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

FLAW WEAR, sokak modasını yakından takip eden ya da ilgi duyan herkesi bu akımla buluşturmak maksadıyla 2020 yılında İstanbul'da kuruldu.İlk olarak güçlü bir moda / aksesuar reyonuyla ticari hayatına adım atan Flaw Wear; zamanla müşterilerine sunduğu ürün gruplarını hem kategori hem tasarım hem de erişim anlamında çok daha ciddi bir büyüklüğe taşıdı. Güncel olarak Türkiye'nin 81 iline ürün göndererek, her gün yüzlerce genci hayal ettiği giyim stiliyle buluşturarak özellikle sokak giyimi ve sokak modası kavramlarının her daim kendisine merkez edindi. Dünya trendlerini, moda ve müzik akımlarını ürün seçimlerinde ciddiyetle takip eden pazarlama karakteriyle Flaw Wear; bugün hala Türkiye'nin En Büyük Online Aksesuar ve Giyim Mağazası olmaya devam ediyor.

Mal ve Hizmetler

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Dijital cüzdan

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler