ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.hukukogretir.com

MURAT AKSEL EĞİTİM VE ÖĞRETİM KURUMU LİMİTED ŞİRKETİ

KAVAKLIDERE MAHALLESİ KONUR SOKAK NO:73/5 ÇANKAYA/ANKARA Ankara - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0624125433800001

Vergi No: 6241******

İşletme Adı: MURAT AKSEL EĞİTİM VE ÖĞRETİM KURUMU LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 28.10.2021

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: murataksel@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

www.hukukogretir.com, hukuk sınavlarına hazırlananlara rehberlik etmek amacıyla kurulmuş bir online eğitim platformudur.

Mal ve Hizmetler

- Danışmanlık Hizmetleri

- Eğitim

- Kitap, Müzik, Film, Oyun

- Matbaacılık ve Yayınlar

- Ofis ve Okul Malzemeleri

- Online Eğitim

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Dijital cüzdan

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler