ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

kapenmutfak.com

ALSTAR SOĞUTMA İTHALAT İHRACAT TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

EMEK MAHALLESİ DAMAT İBRAHİM PAŞA BULVARI NO:51/A MERKEZ/NEVŞEHİR Nevşehir - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0059004480600001

Vergi No: 0590******

İşletme Adı: ALSTAR SOĞUTMA İTHALAT İHRACAT TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 03.05.2023

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: alstarsgutma@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Kapenmutfak Bir Alstar Soğutma kuruluşudur, Soğutma sektöründe 30 yılı aşkın tecrübemiz ile hizmet vermekteyiz. Gerek hazır ürünler, gerek özel imatlar ürünlerimiz ile 30 yıldır Kapadokya bölgesinde kurumsal (Oteller, Restoranlar, Holdingler, Kamu Daireleri) gibi kurumlara özel endüstriyel mutfak projeleri hazırlamaktayız.

Mal ve Hizmetler

- Elektronik

- Ev Tekstili

- Makina, Endüstriyel Parça ve Araçları

- Ofis ve Okul Malzemeleri

- Süpermarket ve Petshop

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler