ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.vizyonbilgisayar.com

VİZYON BİLGİSAYAR MUHSİN GÜL

4-37 OSMANAĞA MAH. BAŞÇAVUŞ SOK.YAZICIOĞLU İŞ HANI İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 18503***********

Vergi No: 18503******

İşletme Adı: VİZYON BİLGİSAYAR MUHSİN GÜL

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 14.09.2022

İşletme Türü: TİCARİ İŞLETME

Kep Adresleri: muhsin.gul.1@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Teknoloji, ihtiyaçtan öte artık vazgeçilmez bir gereklilik! Teknoloji kullanıcısının aradığıysa en son teknolojiyi en uygun fiyata, en iyi teknik servis hizmeti ve en güvenilir garantiyle almak. 2005 yılında Kadıköy'deki merkezinde başlayan yolculuğunu bugün siz değerli müşterilerimize daha iyi bir Hizmet sunabilmek için her geçen gün artan iş hacmiyle daha ciddiyet ile çalışmaktayız. Biz Vizyon Bilgisayar olarak notebooktan, telefona, fotoğraf makinesine, küçük ev aletlerinden bilgisayar donanımlarına, ofis gereçlerinden telekomünikasyon ürünlerine teknoloji adına ihtiyaç duyulan her şeyi birbirinden farklı tüketici avantajlarıyla müşterilerimize sunuyoruz. Vizyon Bilgisayar yüzlerce marka ve binlerce seçenek arasından 7'den 70'e herkesin kendisine uygun…

Mal ve Hizmetler

- Elektronik

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler