ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

cagearts.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

MUHANNAD BASRAK

CUMHURİYET MAH. YILDIZ CAD. NO: 47 İÇ KAPI NO: 2, KÜÇÜKÇEKMECE/ İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 61459******

İşletme Adı: MUHANNAD BASRAK

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 14.11.2022

İşletme Türü: 1

Kep Adresleri: damatagreklam@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

"Cage Art Studio olarak, doğal güzellikleri ve yaratıcılığı bir araya getirerek benzersiz ve özgün ürünler sunan bir markayız. Sanatın ve doğanın ilham verici gücünden besleniyoruz ve bu ilhamı doğrudan ürünlerimize yansıtıyoruz. Doğal soya mumlarımız, içerisindeki saf ve doğal malzemelerle ortamınıza zarif bir atmosfer katarken, çevre dostu olmalarıyla da fark yaratıyoruz. Her bir mumumuza özenle seçilmiş kokular ve tasarımlarla özgünlük katıyoruz. Heykel koleksiyonlarımızla, heyecan verici formlar ve dikkat çekici dokularla kendinizi sanatın büyüleyici dünyasına adım atmaya davet ediyoruz. Üstün zanaat becerileriyle oluşturulan heykellerimiz, yaşam alanlarınıza estetik bir değer katmanın yanı sıra, birer sanat eseri olarak da dikkat çekiyor. Beton ürünlerimiz, modern ve endüstriyel tarzı doğal bir estetikle birleştiriyor. Betonun sağlamlığı ve dayanıklılığı, tasarımlarımıza karakter ve benzersizlik katarken, her bir ürünümüz el işçiliğiyle özenle üretiliyor. Cage Art Studio olarak, kalite ve özgünlüğü en üst düzeyde tutmak için sürekli olarak araştırma ve yenilik yapmaktayız. Müşterilerimize yaratıcı bir deneyim sunmak ve onların yaşam alanlarını benzersiz bir şekilde dönüştürmek amacıyla çalışıyoruz. Biz, doğanın bize sunduğu eşsiz güzellikleri keşfetmeye ve bunları sanatla buluşturmaya adanmış bir ekibiz. Cage Art Studio olarak, sizlere sanat ve doğallığın büyüleyici dünyasını sunmaktan gurur duyuyoruz."

Mal ve Hizmetler

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Hobi, Eğlence ve Sanat

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler