ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

venzo.care

VENZO İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

AKSARAY MAH. İNKILAP CAD. OZANCELIK IŞHANI NO: 12 İÇ KAPI NO: 304 FATİH İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0924094857100001

Vergi No: 9240******

İşletme Adı: VENZO İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 06.10.2021

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: venzoicdisticaret@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

venzo is a fresh e-commerce company founded in 2021, we specialize in hair care, face care, and many other beauty fields. We believe in product satisfaction & quality commitment, we make sure that we select what’s best for you, in terms of quality and ingredients. We believe in products that work, are simple to use, and make you look and feel great. Through our extraordinarily wide and diversified range of products, venzo allows everyone to express their own personality with our products. We are committed to all our customers the chance to experiment online shopping in a different style, and professional luxury. venzo is for every budget, the satisfaction of our customers is at our core believe, venzo is for every corner of the world.

Mal ve Hizmetler

- Danışmanlık Hizmetleri

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Kupon, Kredi ve Hediye Çeki

- Medikal Ürünler

- Nakliyat ve Taşımacılık

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler