www.tatilkupu.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

MST SERVİS VE TURİZM TAŞIMACILIK LİMİTED ŞİRKETİ

ATATÜRK BLV. NO:88/7 KIZILAY ÇANKAYA Ankara - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Mersis No: 0623178863200001

Vergi No: 6231788632

İşletme Adı: MST SERVİS VE TURİZM TAŞIMACILIK LİMİTED ŞİRKETİ

Kep Adresleri: kamile.sut@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

13 Yılı Aşkın Süredir ; Tatil Küpü Turizm Seyahat Acentesi olarak; siz değerli müşterilerimizle uzun soluklu çalışmalar sağlayabilmek amacı ile yola koyulduk. Yılların getirmiş olduğu birikim ile kurduğumuz firmamızda dürüst ve şeffaf bir işleyiş, profesyonel yönetim kadrosu, işinin ehli operasyon kadrosu ve sektörün uzmanlarından aldığımız tecrübe ve destek ile sizlerle kusursuz işler çıkarmaya devam ediyoruz.

Mal ve Hizmetler

- Araç Kiralama

- Tatil ve Seyahat

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler