ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.cigold.com.tr

Cİ KUYUMCULUK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

FETİH TEPE MAHALLESİ FATİH SULTAN CAD NO 31 B İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0209027123300010

Vergi No: 2090******

İşletme Adı: Cİ KUYUMCULUK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: cigold

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 31.12.2017

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rzmobile.cigoldapp&pli=1

App Store Link: https://apps.apple.com/ee/app/cigold/id1163388516

Kep Adresleri: cikuyumculuk@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Cigold kuyumculuk 1963'ten bu yana toptan ve parakende olarak mağaza sektöründe hizmet vermektedir. Yenilenen alt yapımızla birlikte artık mağazalarımızdaki ürünlerimizi cep telefonlarınızda inceleyebilecek ve dilerseniz sipariş vererek güvenli alışveriş yapabileceksiniz. Cigold kuyumculuk türk kuyumculuk sektöründe öncü firmalarındandır ve kendi bünyesinde atölyesi vardır. Bu sebeple üretimini de kendi yaptığı için ürünlerin fiyatları her zaman diğer firmalara nazaran uygundur. Hiçbir zaman abartılmış ürün fiyatları ilkesini benimsememiştir. cigold.com.tr 2 adet mağazası ve müşterilerini anlayan, güler yüzlü geniş kadrosu ile toptan ve parakende çalışma şekli olarak hizmet vermektedir. Müşteri odaklı hizmet anlayışını benimseyerek ve e-ticaret bayii şeklinde çalışma yaparak ürünlerini satışa sunmaktadır. Ürünlerle ilgili ve ya diğer sorularınız için müşteri temsilcilerimiz her zaman hazır bulunmaktadır. cigold.com.tr İnternet mağazamıza verdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

Mal ve Hizmetler

- Kuyumculuk

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler