ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

decusonline.com

DECUS İNŞAAT VE YAPI MALZEMELERİ İTHALAT İHRACAT TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

DÜDENBAŞI MAH.GAZİ BULVARI.NO: 421 KEPEZ Antalya - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0463022603200019

Vergi No: 4630******

İşletme Adı: DECUS İNŞAAT VE YAPI MALZEMELERİ İTHALAT İHRACAT TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 04.01.2023

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: decusinsaat@hs03.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Decus Living Store 1987 yılından bu yana süregelen sektör tecrübesinin ve siz müşterilerimizden gelen taleplerin bir sonucudur. Seramik, doğal taş, yapı kimyasalları, banyo dolap ve aksesuarları, duş ve kabin sistemleri, vitrifiye, armatür, izolasyon, sauna&spa sistemleri vb. gibi mevcutta hizmet verdiğimiz ürün gruplarımıza ek olarak yeni konseptimizle birlikte mobilya, aydınlatma, özel üretim ahşap ürünler , mutfak dolap ve aksesuarları, ankastre cihazlar, duvar kağıdı, parke,boya gibi yeni ürün grupları ekledik. Yeni konseptimizi oluştururken amacımız; müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda onlara yapı malzemeleri ve ev dekorasyonunda ihtiyaç duydukları ürünleri bütün detaylarıyla en yeni, en moda, en kaliteli haliyle bir araya getirerek Decus Living Store çatısı altında sunmaktı. Geldiğimiz noktada Dünyanın ve Türkiye'nin kaliteli, yenilikçi ve öncü markalarının ürünlerini bütün detaylarıyla mağazamızda sergilemekteyiz. Her geçen gün ürün gruplarımıza ve markalarımıza hızlı bir şekilde bir yenisini daha ekleyerek yolumuza devam etmekteyiz.

Mal ve Hizmetler

- Ev, Bahçe, Mobilya

- İnşaat ve Emlak

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler