ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

yazilim360.com.tr

EMRE ŞAHİN

SELÇUKLU MAH. BİLEN SOK. 9/B Ankara - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 49438******

İşletme Adı: EMRE ŞAHİN

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 09.04.2023

İşletme Türü: Ticari İşletme

Kep Adresleri: emre.sahin.4@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Günümüz şartlarında hangi sektörden olunursa olunsun, web sitesi son derece gerekli ve önemli bir durum haline gelmiştir. Hem karlılık için hem de firma tanıtımı için çok büyük ihtiyaç olmaktadır. Bu durumda da zamandan tasarruf etmek için birçok kişi gelişmiş tasarım ve içeriği ile hazır internet sitesi satın almaktadır.

Mal ve Hizmetler

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler