ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.otosorgu.net

RANAS OTOMOTİV YAZILIM VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

GÜRSEL MAH. İMRAHOR CAD. NO:11/A KAĞITHANE İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0734174855900001

Vergi No: 7341******

İşletme Adı: RANAS OTOMOTİV YAZILIM VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: otosorgu

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 09.02.2021

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.prondi.ototramer

App Store Link: https://apps.apple.com/tr/app/otosorgu/id1526169503?l=tr

Kep Adresleri: ranasotomotiv@hs03.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Kuruluşumuzdan bu yana, otomotiv ve bilişim sektöründe yaşanan hızlı değişim ve gelişmeleri bir bütün olarak görüp, büyük bir ihtiyaç haline gelen sorgulama sistemimiz otosorgu.net'i hayata geçirerek, özellikle oto ekspertiz ve ikinci el otomobil ticareti ile ilgilenen ticari işletmelerde stratejik iş ortağı olmayı başarıyor ve ihtiyaçlara çözümler sunarken, iş ortaklarımızın bilgi teknolojileri yatırım ve işletme maliyetlerinin azaltılmasında ve maksimum verimin sağlanmasında büyük bir rol oynuyoruz.

Mal ve Hizmetler

- Otomotiv, yedek parça ve Aksesuarları

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler